O mnie

O sobie – Magda
Refleksji na temat zakładki „o mnie” towarzyszyło pytanie czy ktoś tu w ogóle zajrzy. Po przemyśleniu sprawy, sama bym zajrzała, więc to przesądziło sprawę jej powstania 😉
W tym miejscu możecie dowiedzieć się ,że wiem o czym piszę pisząc to co pisze i skąd się to wzięło;)
W 2010 roku skończyłam licencjat z pielęgniarstwa . Jest to początek mojej drogi zawodowej, którą zaczęłam jako instrumentariuszka na bloku operacyjnym. Pomysł na stronkę został mi wepchnięty do głowy przez mojego chłopaka i w końcu przy jego pomocy postanowiłam go zrealizować.
Z jednej strony pracuję w zawodzie na tyle krótko, że sporo rzeczy jest dla mnie interesujących i nowych, dlatego ciągle szukam informacji i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Z drugiej te kilka lat doświadczenia pozwoliły mi wyrobić sobie zdanie o różnych „praktykach i zwyczajach „ wśród pielęgniarek . Właśnie z połączenia tych dwóch źródeł wychodzić będą z moje mózgu wpisy które składają się na ten blog.
Do współpracy zaprosiłam koleżanki- pielęgniarki, których wpisy i artykuły będą wzbogacać tę stronę. Każda z nas pracuje w innej dziedzinie, sprzyja to wymianie doświadczeń i sprawia, że nigdy nie nudzimy się gadaniem o pracy a przy tym sporo się od siebie uczymy 🙂

Jeśli chcesz się z nami podzielić swoimi wrażeniami i opiniami o pielęgniarstwie, albo masz pomysł na ciekawy artukuł napisz do nas!

Magda (at) nurseweb.pl